Głosy dla Hospicjów 2018

Zapraszamy na koncert z cyklu Głosy dla Hospicjów. W związku z 35-leciem powstania Domowego Hospicjum dla Dorosłych im. ks. E. Dutkiewicza SAC, a także 15-leciem działalności Fundacji Hospicyjnej wydarzenie będzie miało wyjątkowy, jubileuszowy charakter. 13 października 2018 roku w Międzynarodowy Dzień Hospicjów i  Opieki Paliatywnej Polska Filharmonia Bałtycka wypełni się pięknymi brzmieniami dedykowanymi tym, którzy od lat pochylają się nad losem nieuleczalnie chorych i ich rodzin. Gwiazdami wieczoru będą zespół Zakopower i Joanna Kondrat.

Organizatorem koncertu jest Fundacja Hospicyjna. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony dla hospicyjnych podopiecznych: 40 dzieci cierpiących na ciężkie i nieuleczalne choroby oraz dorosłych u kresu życia: 80 pacjentów w ich domach i 30 osób w Domu Hospicyjnym.

Głosy dla Hospicjów to cykl koncertów organizowanych przez hospicja w całej Polsce z okazji Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej. Od 15 lat rozpoczynają one kampanię Fundacji Hospicyjnej: „Hospicjum to też Życie”, podejmującą różne aspekty opieki nad osobami u kresu życia.

Bilety do nabycia:

- kasy Polskiej Filharmonii Bałtyckiej

- ticketmaster.pl

- bilety24.pl

Patronat honorowy: Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich, Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz, Arcybiskup Metropolita Gdański Sławoj Leszek Głódź,  Business Centre Club Loża Gdańska, Gdański Klub Biznesu, Pracodawcy Pomorza

Sponsorzy: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna, Mercedes-Benz Witman, Grafito, Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto, TS PCB Techno Service S.A., OFF STAGE, Security, Golden Tulip Gdańsk Residence

Partnerzy: Polska Filharmonia Bałtycka, Totalizator Sportowy, bilety24.pl, ticketmaster.pl, Empik

Patronat medialny: TVP3 Gdańsk, „Dziennik Bałtycki”, Radio Gdańsk, trojmiasto.pl, „Express Biznesu”, „Prestiż. Magazyn Trójmiejski”