STYCZNIOWA MSZA ŚWIĘTA ONLINE

Serdecznie zapraszamy na styczniową Msze świętą ONLINE z uroczystą Litanią Imion, zapoczątkowaną przed wielu laty przez Ks. E. Dutkiewicza SAC.
Msza zostanie odprawiona w sobotę 30.01.2021 roku o godz. 15.00, w kaplicy Baranka Bożego, przy ul. Kopernika 6 w Gdańsku.
Transmisja live odbędzie się na poniższym fanpage Hospicjum Dutkiewicza.

W trakcie liturgii  będziemy modlić się za wszystkich zmarłych pacjentów naszego Hospicjum z odczytaniem w Litanii Imion zmarłych pacjentów w miesiącach listopad i grudzień 2020r. Karteczki z imionami zmarłych  umieszczone zostaną w Gablotach Modlitewnej Pamięci, gdzie pamięć o Nich będzie trwać.

link do strony: https://www.facebook.com/HospicjumDutkiewicza/

Pozostajemy z modlitewną pamięcią i nadzieją na spotkanie z Wami.

Jeśli nie życzą sobie Państwo tej formy wsparcia, prosimy o informację.

Kontakt: Janina Piotrowska, tel. 600 685 400 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najbliższa Msza odbędzie się 30.01.2021 roku o godzinie 15:00.